Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2020 Yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Açıklandı.
 
Türk Alüminyum Sektörünün Devi Arslan, İSO 500’de 262’nci Sıraya Yükseldi.
 
Türkiye’de Gnc Makina Güvencesi İle Hizmet Veren Victor Taichung Yeni Üretim Üssü İle Üç Ödül Birden
 
Akpa Alüminyum, Türkiye’nin Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında
 
Guardian Glass Ürünleri Regnum Sky Tower’da Yenilikçi Bir Mimari Yaklaşım İle Buluşuyor
 
Kalitesini İngiltere’de Tescilleyip Taçlandıran Tek Firma Olma Başarısını Kazandı.
 
Yarım Çay Bardağı Suyla Petekler Isınıyor!
 
ASAŞ, 2021 Trend Renklerini Mimarların Beğenisine Sundu
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://www.ersasaluminyum.com.tr/

https://www.kaban.com.tr/

https://www.arfemaluminyum.com/

http://www.sienka.com.tr/

http://www.mehagrupyapi.com/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 16146591
   Ürünler ET: 24-05-2021 Yazdır   Tavsiye Et
Ceylanlar Metal’den Beijing 87.4 Asma Tavan

Ceylanlar Metal’den Beijing 87.4  Asma Tavan


Mimari açıdan binaya ince bir dokunuş katan asma tavan sistemleri, uygun fiyatıyla da birçok müşteri tarafından sıkça tercih edilen bir hizmet olarak karşımıza çıkmakta. Ortama estetik bir görünüm katan bu tür sistemler, yalnızca uygun fiyatı için tercih edilmiyor.


Müşteriler ortama dekoratif bir görünüm katan bu ürünü aynı zamanda dayanıklı yapısı sayesinde tercih ediyor. Küçük bir hasar aldığında yalnızca o bölgenin değişiminin yeterli olduğu asma tavan, müşterilerin ilgi odağı haline gelmiş durumda.


Bu sektörde hizmet veren Ceylanlar Metal, müşterilerine sunduğu etkili hizmet ile birlikte büyümeye devam ediyor. 1992 yılından beri sağladığı hizmetler ile alanımızda profesyonel bir tecrübe edinmiş olarak yer alıyoruz.


Metal Asma Tavan Sistemleri


Metal asma tavan, tavanların üst kısımlarında bulunan ve genellikle ızgara görünümünde yer alan bir tavan sistemidir. Farklı çeşitleri bulunan bu tavan çeşidi, müşterinin isteğine göre farklı stillerde de sunulmaktadır. Endüstriyel açıdan olduğu gibi mimari açıdan da birçok kişiye hitap eden bu tavanlar renk çeşitliliği ile de insanlara hizmet sunmaktadır. 


Her binanın boyutuna göre ekibimiz tarafından uygun bir şekilde tasarlanan tavanlar, uzman ekibimiz tarafından profesyonelce monte edilir. Ekibimiz müşteriden aldığı sipariş sonrasında öncelikle binaya girer ve binanın genel durumunu kontrol eder. Devamında binadaki gerekli ölçümler ve hesaplamalar yapıldıktan sonra bina tavanına en uygun metal tavan üretilmeye başlanır. Üretim aşamasından sonra asma şeklinde üretilen metal tavan binanın tavanına yerleştirilir. Aynı zamanda bu işlem yapılırken bir yandan da müşteriye güncel bilgiler sunulur.


Asma Tavanın Avantajları


Asma şeklinde üretilen tavan sisteminde birçok özellik yer almaktadır. Bu bakımdan dolayı tavan sistemlerini kullanmak müşterilere çeşitli avantajlar sağlar. Ofis, tesis, kafe, işletme, kamu kurumları gibi çeşitli alanda tercih edilen tavan çeşidi estetik görünüme sahip olmasıyla birçok müşteri tarafından sevilen bir ürün olmaktadır.


Farklı stillerde üretilen bu tavan türü, renkli çeşitleri ile de müşterilerine hizmet sunuyor. Tasarımsal asma tavan sistemleri sunduğu çeşitlilik ile birlikte özellikle işletmeler tarafından tercih edilen bir ürün. Bunun nedenleri arasında uygun fiyatlı olan bu ürünün kaliteli bir hizmet ile beraber sunulması.


Ceylanlar Metal, bu konuda müşterilerine en iyi hizmeti sunmak amacıyla yılların tecrübesi ile kendini geliştirmeye devam ediyor. Uzman kadroya sahip firmanın sağladığı bu üründeki bir diğer avantaj dayanıklı bir yapı sunmasıdır.


Hafif darbelere karşı sağlamlığını koruyan ürün, yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Elektrik veya diğer kablolar için gizleme görevi gören bu ürün sayesinde kabloları tavanın üzerinde saklamak mümkün hale geliyor.


Firmamızın bir diğer avantajı da işini profesyonel çalışan ekip ile birlikte hızlı bir şekilde tamamlamasıdır. Bu sayede müşterilerin verdikleri sipariş kısa sürede halledilecek. Birçok kullanıcı için önemli olan bu faktör müşterilerin zaman tasarrufu yapmasını sağlamaktadır

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://www.haffner.com.tr/

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .