Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2020 Yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Açıklandı.
 
Türk Alüminyum Sektörünün Devi Arslan, İSO 500’de 262’nci Sıraya Yükseldi.
 
Türkiye’de Gnc Makina Güvencesi İle Hizmet Veren Victor Taichung Yeni Üretim Üssü İle Üç Ödül Birden
 
Akpa Alüminyum, Türkiye’nin Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında
 
Guardian Glass Ürünleri Regnum Sky Tower’da Yenilikçi Bir Mimari Yaklaşım İle Buluşuyor
 
Kalitesini İngiltere’de Tescilleyip Taçlandıran Tek Firma Olma Başarısını Kazandı.
 
Yarım Çay Bardağı Suyla Petekler Isınıyor!
 
ASAŞ, 2021 Trend Renklerini Mimarların Beğenisine Sundu
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://www.ersasaluminyum.com.tr/

https://www.kaban.com.tr/

https://www.arfemaluminyum.com/

http://www.sienka.com.tr/

http://www.mehagrupyapi.com/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 16146755
   Ürünler ET: 07-03-2021 Yazdır   Tavsiye Et
Haffner MAC 440 4 Eksen Profil İşleme Merkezi

Haffner MAC 440 4 Eksen Profil İşleme Merkezi


www.haffner.com.tr


Alüminyum ve Çelik Profil İşlemenin en etkili yollarından biri; Haffner MAC 440


4 Eksen Profil İşleme Merkezi


 


Mac 440, Haffner Makine tarafından, Alüminyum ve Çelik profiller üzerindeki frezeleme, delme, kertme ve markalama gibi standart işlemlerin yanı sıra, flowdrill (sıvama) ve kılavuz açma gibi, özel olarak talep edilen işlemleri bilgisayar kontrollü olarak gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Bu sayede manuel makinelerde gerçekleştirilen işlemler, otomatik olarak operatör yetkinliğinden bağımsız yapılabilirken, üretim hızı ve kalite standardizasyonu sağlanıp, aynı zamanda işçilik maliyetleri büyük oranda azaltılmaktadır.


 


Yüksek Hız, Yüksek Verimlilik


 


X ekseninde 120 m/dk hız ile ilerleyen işlem kafası, frezeleme işlemleri arasında geçiş yapılırken minimum zaman kaybı, maksimum üretim kapasitesi sağlar. Mac 440 bu değer ile piyasada ortalama 70-90m/ dk hız sunan diğer işleme merkezlerinin önüne geçmektedir. Yine diğer makinelere göre %25 daha geniş profil işleme alanı ile, kullanıcının daha geniş profil tipleri işleyebilmesini sağlar. 4 eksende işlenecek profil üzerinde 8 kW motor gücüne sahip su soğutmalı spindle (opsiyonel olarak 11 kW) ile 8500 mm’ye kadar profil işleyebilir.


 


Kertme bıçağı dahil olmak üzere toplam 10 adet takım yerleştirilebilen takım magazini sayesinde otomatik olarak yapılacak işleme göre takım değişimi makine tarafından yapılır. Takım Magazini işleme kafası içerisinde yerleşik olarak tasarlandığından ötürü, MAC 440 bir sonraki işlem için pozisyon alırken, takım değişimini bu sırada gerçekleştirebilir. Dolayısıyla, sabit takımlı makinelere kıyasla, takım değiştirme zaman kayıpları minimuma indirgenir. Solda ve ortada bulunan profil dayamaları sayesinde, iki istasyon olarak da kullanılabilen MAC 440, bu sayede bir istasyonda profil işleme yapılırken, diğer istasyonda profil yükleme/boşaltma işleminin yapılmasına olanak vererek %30’a kadar üretim kapasitesinin artırılmasını sağlar.


 


Uzaktan ve Hızlı Müdahale


 


Haffner Makine, MAC 440 Profil İşleme Merkezi’ne uzaktan bağlantı yöntemiyle servis verebilme ve tüm otomasyon sistemine bağlanarak, sorun tespiti ve çözüm imkanı sunar.


İşletim sistemi, makinenin her açılış-kapanışında otomatik olarak son oturuma ait gereksiz işlemleri temizleyerek virüs bulaşması ve kullanıcı hatalarına karşı maksimum güvenlik önlemini almasını sağlar. Günlük yedekleme işlemi, dâhili yedekleme birimine otomatik olarak yapılır. Sistem vardiya kontrol sistemi ile üretimi günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kontrol imkânı verir.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://www.haffner.com.tr/

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .