Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2020 Yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Açıklandı.
 
Türk Alüminyum Sektörünün Devi Arslan, İSO 500’de 262’nci Sıraya Yükseldi.
 
Türkiye’de Gnc Makina Güvencesi İle Hizmet Veren Victor Taichung Yeni Üretim Üssü İle Üç Ödül Birden
 
Akpa Alüminyum, Türkiye’nin Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında
 
Guardian Glass Ürünleri Regnum Sky Tower’da Yenilikçi Bir Mimari Yaklaşım İle Buluşuyor
 
Kalitesini İngiltere’de Tescilleyip Taçlandıran Tek Firma Olma Başarısını Kazandı.
 
Yarım Çay Bardağı Suyla Petekler Isınıyor!
 
ASAŞ, 2021 Trend Renklerini Mimarların Beğenisine Sundu
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://www.ersasaluminyum.com.tr/

https://www.kaban.com.tr/

https://www.arfemaluminyum.com/

http://www.sienka.com.tr/

http://www.mehagrupyapi.com/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 16146552
   Haberler ET: 25-05-2021 Yazdır   Tavsiye Et
Hilal Hill Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi ile bölgeyi yeniden dönüştürecek

Bahaş Holding, Büyükçekmece’nin dönüşümüne liderlik ediyor


Hilal Hill Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi ile bölgeyi yeniden dönüştürecek


Hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projeleri ile bu alanda markalaşan Bahaş Holding, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün önderliğinde bölgede başlatılan toplu kentsel dönüşüm hareketinde baş rolü üstlendi.


Bahaş Holding Büyükçekmece’de 750 milyon TL’lik yatırımla 800 riskli konutu içeren, yaklaşık 65 bin metrekarelik alanın dönüşümüne başladı. Toplam 1450 konut, 50 ticari alandan oluşan, 8 etapta tamamlanacak Hilal Hill projesinin ilk etabında satışlar başlıyor. 


Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında geliştirilen projenin ilk etabı, 6 bin 801 metrekarelik arazi üzerinde, yüzde 65’i yeşil alana sahip 5 katlı 10 bloktan oluşacak. Projenin ilk etabında 2+1, 3+1, 4+2, 5+2, 6+2 büyüklükte 110 daire, 800 metrekarelik ticari alan yer alacak. Geniş yeşil alanı, depreme karşı güvenli yapısı, sosyal olanakları ve lüks donanıma sahip daireleri ile yatırımcıları sağlık ve güvenlik temalı üst düzey yaşam alanıyla buluşturmaya hazırlanan projede daire fiyatları, 800 bin TL’den başlıyor.


Bu yılın başında başlattığı kentsel dönüşüm atağında kısa sürede önemli bir mesafe kat eden Bahaş Holding, Büyükçekmece’de Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün önderliğinde başlatılan toplu kentsel dönüşüm hareketine sektördeki köklü deneyimi ve donanımıyla ile yön veriyor. Bölgedeki toplu kentsel dönüşüm hareketinde adeta tek başına ilerleyen holding, yaklaşık 40 yıllık bir geçmişe sahip riskli binaları dönüştürerek Büyükçekmece’yi olası depreme karşı korumayı hedefliyor. Bölgeyi adeta yeniden inşa etmeyi planlayan Bahaş Holding, depreme dayanıklı, geniş yeşil alanı ve sosyal olanakları bulunan, lüks konutlardan oluşan projeler üreterek bölge insanını sağlıklı, kaliteli, güvenli ve üst düzey bir yaşamla buluşturmaya hazırlanıyor. Büyükçekmece’de hedeflediği kentsel dönüşüm projelerinin ilki olan 1450 konut 50 ticari alandan oluşan Hilal Hill Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ilk etabı ile 110 daire ve 800 metrekarelik ticari alanın dönüşümünü sağlayacak. 2+1, 3+1, 4+2, 5+2, 6+2 büyüklükte, 135 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı ilk etapta satış aşamasına geçildi. 8 etaptan oluşan proje tamamlandığında 800 riskli konut yerine, 1450 adet güveli konut inşa edilmiş olacak.


Kentsel dönüşümde markalaşan bir holding olarak Hilal Hill Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi ile yaklaşık 65 bin metrekarelik alanda 800 riskli dairenin dönüşümüne imza atmayı hedeflediklerini belirten Bahaş Holding CEO'su Abdüssamet Bahadır, projeye ilişkin şu bilgileri verdi:


Sağlık ve güvenlik temalı ayrıcalıklı yaşam alanları geliştirecek


“Büyükçekmece, yapı stoğunda yer alan riskli binaları nedeniyle her zaman markajımızda olan bir bölgeydi. Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün önderliğinde başlatılan toplu kentsel dönüşüm ile harekete geçmeyi başardık. Bahaş Holding olarak, Fkg İnşaat ve Stta İnşaat ile birlikte hareket ederek 750 milyon TL’lik yatırımla, ilk etapta yaklaşık 40 yıllık bir geçmişe sahip Hilal 86 Siteleri’nin dönüşümüne imza atacağız. Bölgede geliştireceğimiz kentsel dönüşüm projeleriyle depreme karşı son derece güvenli, sağlık temalı, geniş yeşil alana ve sosyal olanaklara sahip lüks projeler geliştireceğiz. Kentsel dönüşümde marka olan bir holding olarak Büyükçekmece’yi adeta yeniden inşa etmeyi vazifemiz olarak görüyoruz. Bu kapsamda; bölgede depreme dayanıklı, geniş yeşil alanı ve sosyal olanakları bulunan, lüks dairelerden oluşan projeler üreterek yatırımcıları sağlık ve güvenlik temalı üst düzey bir yaşamla buluşturacağız. Birinci etabın yıkımını tamamladığımız Hilal Hill Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi’nin yüzde 65’i yeşil alandan oluşuyor. 5 katlı 10 bloktan oluşan projemizin bu bölümünde 2+1, 3+1, 4+2, 5+2, 6+2 büyüklükte, 135 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen 110 adet daire ve 800 metrekarelik ticari alan bulunuyor. Dairelerimizi 800 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunmaya başlıyoruz.”

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://www.haffner.com.tr/

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .