Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Bünyesine en son İTO Kilit’i katan Yelken Kalıp standı büyük ilgi gördü
 
Avrasya Pencere, Kapı ve Cam2020 Fuarları55107 Sektör Profesyoneline Ev Sahipliği Yaptı
 
IQ Alüminyum, yenilikçi ürünleriyle ön planda
 
Akpa Alüminyum Avrasya Pencere 2020 Fuarı’na yeni ürünler damga vurdu.
 
Rolls-Royce Savaş Uçaklarının Güç Sistemlerini Desteklemek İçin Dünyanın İlk Elektrikli Teknolojisin
 
ANT YAPI,Yurtdışındaki Başarılarıyla Bir Kez Daha Gururlandırdı
 
REHAU Farklı Ve Başarılı Projeler İçin Pencere Çözümleri Sunuyor…
 
Bostik 2020’ye yeni bir satın alma ile girdi
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://www.tualaluminyum.com

http://www.gucal.com.tr

http://www.boraluminyum.com

Toplam Ziyaret : 13852585
   Haberler ET: 11-01-2020 Yazdır   Tavsiye Et
JÜTESAN ALÜMİNYUM A.Ş İnterMob Fuarı nı başarıyla tamamlamıştır.

JÜTESAN ALÜMİNYUM A.Ş Tüyap’ta 12-16 Ekimtarihlerinde düzenlenen ve ülkemizin marka değeri en yüksek fuarlarından biri olarak kabul edilen İnterMob Fuarı nı başarıyla tamamlamıştır.


www.jutesan.com.tr


Türk alüminyum sektörüne 2005 yılında yeni bir soluk ve enerji getiren Jütesan Alüminyum Sanayi Ticaret A.Ş. kaliteli ve estetik ürün prensibi ve sürekli kendini geliştiren yapısıyla teknolojiyi yakından takip eden ve en üst düzey hizmet anlayışını esas hedef haline getiren öncü firmalarımızdandır. Jütesan Alüminyum bugün ürünlerinin %40’lık bölümünü ihracat pazarına gönderirken %60’lık bölümünü de iç piyasaya sunuyor.“ Hassas Profil ” sloganının haklı gururunu kurulduğu günden bugüne getiren ve hem iç piyasada hem yurtdışı pazarlarının aranan markası haline gelen Jütesan Alüminyum , İstanbul Gürpınar’da bulunan 11.000 m^2 alana kurulmuş ileri üretim teknolojisini kendi tesislerinde barındıran profesyonel , tecrübeli ve dinamik üretim personeli ile akıllı otomasyon üretimini gerçekleştirebilen önemli bir yapıya sahiptir. Jütesan Alüminyum Türkiye’nin uluslararası pazarda alüminyum profil konusunda en önemli markalarından biridir.Üretim yelpazesi genel olarak; Mobilya Aksesuar, Ray Dolap Profilleri, Endüstriyel Aydınlatma Profilleri, Duşakabin Profilleri , Reklam Profilleri, Çerçeve Profilleri, Doğrama Kapı-Pencere Yapı Profilleri,İç tasarım ve Mimari Profiller, Sineklik Profilleri, Merdiven-Mastar Profilleri , Denizlik-Menfez Profilleri, Halı Geçiş Profilleri, Fayans Profilleri, Stor Perde Profilleri, Standart ve Özel Profillerden oluşmaktadır.
Türk sanayinin kalitesini dünyanın 58gelişmiş ülkesine yapmış olduğu ihracatlarla taşıyan ,alüminyum yatırımlarını disiplinli ve kesintisiz şekilde yapmaya devan eden değerli firmamız JÜTESAN ALÜMİNYUM A.Ş.’eİnterMob 2019’a katılımlarından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.


Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .