Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
Okkalar İnşaat’tan Konya ve Kartal’da Erken Teslim, Çengelköy’de Yeni Proje
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://egemenaluminyum.com

http://stilcephe.com.tr

http://tualaluminyum.com

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 11801370
   Haberler ET: 05-07-2017 Yazdır   Tavsiye Et
ASAŞ, Bilim, Sanat ve Sanayiyi Buluşturarak Büyüyor

İstanbul Sanayi Odası’nın, her yıl Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşunu belirlediği İSO 500 listesi açıklandı. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı büyümesini sürdüren ASAŞ, 17 yıldır yer aldığı İSO 500’de bu yıl 79. Sıraya yükseldi. Bu başarının arkasında firmanın stratejisinde yer alan sürekli gelişim, yenilikçilik ve teknolojiye verdiği önem yatıyor.Son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 2200’den fazla çalışanı ile ASAŞ, sektöre yön veren öncü yatırımlara imza atmış olmanın haklı gururunu taşıyor.  


ASAŞ; Türkiye’de Alüminyum Ekstrüzyon Sektöründe ürettiği en büyük ve en geniş kesitli profillerle; ülkemizde ilk defa ASAŞ tarafından kurulan Alüminyum Kompozit Panel Üretim Tesisindeki sektöre yön veren ürünleriyle; Alüminyum Yassı Mamuller Sektöründe kurduğu Avrupa’nın en modern ve teknolojik tesisinde ürettiği 2200mm eninde, 2600mm çapında ve 26 tonluk alüminyum bobinlerle ve PVC & Panjur Üretim tesisindeki her ihtiyaca çözüm sunan geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine değer yaratmaya devam ediyor.  


Sektörde birçok ilkin Türkiye’ye kazandırılması dolayısıyla daha nitelikli ürünlerin ülkemizde üretilmesinde öncülük yapan ASAŞ; bu başarısını 2016 yılında kurduğu sektörün Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı ilk AR-GE merkeziyle de sağlam temeller üzerine oturtulmasını sağladı. Ülkemiz için özellikle stratejik önemi bulunan sektörlerdeki üretiminin yerlileşmesini destekleyen firma; tren sektörü, otomotiv sektörü, savunma sanayi ve haberleşme uydusu gibi birçok alanda yenilikçi ürünlerini AR-GE Mühendislerinin çalışmalarıyla hayata geçiriyor. Sürekli gelişimin temelinde yatan eğitim çalışmaları için firma 2016 yılında ASAŞ AKADEMİ’yi kurarak bünyesindeki eğitim faaliyetlerini tek bir çatı altında toplayarak daha odaklı bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürüyor.  ASAŞ AKADEMİ bünyesinde; çalışanlarının kariyer basamaklarında ihtiyaç duyduğu mesleki, kişisel eğitimlerin yanında, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bayilerine yönelik eğitimler de organize ediliyor.  


Ülkemizin gelişimi için çalışmalarını sadece bilimle sınırlı tutmayan ASAŞ; 2015 yılında ASAŞSANAT ile sektördeki ilk ve tek alüminyumdan mamul heykellerin, rölyeflerin, tabloların, enstalasyon çalışmalarının hayata geçtiği sanat atölyesini kurarak sanayi ve sanatı buluşturdu. Sanatçı ve akademisyenlere profesyonel atölye ve artizan desteği veren, bünyesinde çalışan heykeltıraşlarla etkileyici eserler ortaya koyan ASAŞSANAT; üniversitelerle işbirliği yaparak öğrenciler için de eğitimler düzenliyor. Firma, sanatın daha da yaygınlaşması toplumdaki herkesin sanatla etkileşiminin artması için katıldığı fuarlarda, kendi atölyesinde hayata geçirilen sanat eserlerini de mümkün olduğunca sergilemeye özen gösteriyor.


Büyümenin rakamlardan daha fazlası olduğuna inanan ASAŞ’ın; odağında geleceğin büyükleri olan çocuklar var. Yükseköğrenim gören çalışanların çocuklarına verilen burs, sünnet şöleni, Çocuk Esirgeme Kurumu ile geliştirilen ortak projeler ve ihtiyacı olan anaokullarına destek bu kapsamda yapılan projelerden sadece bir kısmı. Çalışanlarının da yapılan kurumsal sosyal sorumluluk projelerine katkısını önemseyen ASAŞ’ın kan, trombosit ve kök hücre bağışı kampanyası, huzur evinde iftar, altıntop projesi ve daha niceleri kurum içinde birlikte iyi şeyler yapmanın ve hayata değer katmanın mutluluğunun paylaşılmasında ortak bir platform işlevi görüyor.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://alpil.com.tr

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .