Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
Okkalar İnşaat’tan Konya ve Kartal’da Erken Teslim, Çengelköy’de Yeni Proje
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://egemenaluminyum.com

http://stilcephe.com.tr

http://tualaluminyum.com

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 11801413
   Haberler ET: 05-07-2017 Yazdır   Tavsiye Et
YAPI FUARI – TURKEYBUILD’DE ENSINGER YALITIM PROFİLLERİ

Yapı sektörünün uluslararası zirvesi haline gelen Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 23 – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde büyük bir başarıyla gerçekleştirildi. Sektörün her alanında çalışan profesyonelleri bir araya getiren Fuar sektörü bir adım daha ileriye taşıdı. Sektörün nabzını elinde tutan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, YEM Fuarcılık tarafından düzenlendi. Bu yıl 40.’sı düzenlenen Fuar’da gerçekleştirilen uluslararası etkinlikler ve ortaya çıkartılan iş olanakları yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin yeni dönem hedeflerini belirlemede büyük bir rol oynadı. Fuara 100.000 m2 kapalı ve açık alanda, 1.000’in üzerinde katılımcı firma, 18.640 ürün ve hizmetiyle katıldı. Sektöre soluk kazandıran, firmalara iş birliği fırsatları sunan, sektör profesyonellerine bilgi akışı sağlayan Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul’u bu yıl 82.427 kişi ziyaret etti.


Ensinger Alüminyum bu yıl gerçekleşen fuarda başarıyla temsil edilirken, yerli ve yabancı katılımcıların da yoğun ilgisine mazhar oldu. Yaklaşık 40 yıldan beri Alman kalitesiyle metal pencere, kapı ve cephelerin termal olarak bölümlenmesi için ısı yalıtım profilleri geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamakta olan Esinger Alüminyum, 50 yılı aşkın bir firma olarak küresel bir oyuncu haline gelmeyi başarmıştır. 


İnsulbar, Ensinger firmasının geniş kapsamlı ürün ve hizmet portföyünün sadece bir kısmını temsil etmektedir. İnşaat sektörü için firma, insulbar yalıtım çubukları ve Thermix cam çıtalarının yanında bileşikler, yarı mamuller, enjeksiyon kalıplı veya işlenmiş hazır parçalar, endüstriyel profiller ile presli veya döküm kalıp parçaları gibi bir dizi farklı ürünler de geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Ensinger ürünleri ekonomiklikleri ve yüksek performansları ile öne çıkmakta olup aşağıdaki endüstri alanlarında kullanılmaktadır: Makine ve tesis mühendisliği, inşaat sektörü, otomotiv endüstrisi, tıp teknolojisi, uzay ve havacılık endüstrisi, petrol çıkarımı ve elektroteknik. 28 üretim ve satış yeri ile Ensinger firması çok sayıda endüstri bölgelerinde temsil edilmekte ve bünyesinde şu anda yaklaşık 2.300 kişi çalışmaktadır.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://alpil.com.tr

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .