Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
Okkalar İnşaat’tan Konya ve Kartal’da Erken Teslim, Çengelköy’de Yeni Proje
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://egemenaluminyum.com

http://stilcephe.com.tr

http://tualaluminyum.com

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 11801409
   Haberler ET: 05-07-2017 Yazdır   Tavsiye Et
AKPA ALÜMİNYUM YAPI FUARI – TURKEYBUILD’DE FARKINI GÖSTERDİ

40 yıldır yapı sektörünün uluslararası zirvesi olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 23 – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sektörün yıldızlarına ev sahipliği yaptı. Fuar, uluslararası etkinlikleri ve yarattığı iş fırsatları ile bu yıl da yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin ilgi odağı olmayı başardı. Sektöre büyük katkısı olan ve her dönemde bu katkıyı artıran fuara 100.000 m2 kapalı ve açık alanda, 1.000’in üzerinde katılımcı firma, 18.640 ürün ve hizmetiyle katıldı. Sektöre yeni soluk boruları açan, firmalara iş birliği fırsatları kazandıran, sektör profesyonellerine bilgi akışı sağlayan Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul’u bu yıl 82.427 kişi ziyaret etti.Sektörün ana damarlarından birini temsil eden AKPA Alüminyum da fuarda fark yaratan firmalardan biri olarak öne çıktı. Bu yıl İSO En Büyük 500 kuruluş arasında giren ve sektördeki 30.yılını kutlayan AKPA Alüminyum, fuarın ortaya çıkardığı bütün olanakları en iyi şekilde değerlendirerek sektördeki lider konumunu herkese bir kez daha gösterdi. Türk Alüminyum sektörünün 30 yılına damgasını vuran ve yaptığı her atılımla öncü konumunu sağlamlaştıran AKPA Alüminyum gücünü ve saygınlığını üretime ve yenilikçiliğe dayalı yüksek becerisinden alıyor. Akpa Alüminyum, 80 000 m² alan üzerine kurulu devasa bir kompleksle Türk Alüminyum sektörüne büyük katkılar sunmaktadır. Orta Asya, Avrupa, Balkanlar ve Afrika ülkelerine ihracat yaparak ülkemizi dünyada da güçlü bir şekilde temsil etmektedir. 


30 000 ton/yıl kapasiteli, beş adet ekstrüzyon pres, 18.000 ton/yıl kapasiteli eloksal tesis,15 000 ton/yıl kapasiteli dikey toz boyama tesisleri,1500 ton/yıl kapasiteli ahşap transfer boya ünitesi, 4.500.000 m²/yıl Alüminyum kompozit panel üretim tesisi bulunmaktadır. Akpa Alüminyum, özellikle son dönemlerde yapı ve inşaat sektörüne giydirme cephe sistemleri konusunda yeni geliştirmiş olduğu ve üretimine başladığı sistemleriyle de hem sektörden hem de müşterilerden tam not aldı.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://alpil.com.tr

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .