Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
Okkalar İnşaat’tan Konya ve Kartal’da Erken Teslim, Çengelköy’de Yeni Proje
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://egemenaluminyum.com

http://stilcephe.com.tr

http://tualaluminyum.com

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 11801404
   Haberler ET: 05-07-2017 Yazdır   Tavsiye Et
Zahit Alüminyum, 40. İstanbul Yapı Fuarında Yeni Aluminance Sistem Serilerini Sergiledi.

Alüminyum sektörünün lider firmalarından Zahit Alüminyum, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 40. Yapı Fuarında yerini aldı.  Alüminyum sektörünün lider firmalarından Zahit Alüminyum, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 40. İstanbul Yapı Fuarına katıldı. Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan 40. İstanbul Yapı Fuarında 7 nolu salonda yer alan 432 nolu Zahit Alüminyum standı, fuar süresince yerli ve yabancı ziyaretçilere ev sahipliği yaptı. 


Zahit Alüminyum’un uzman satış ekibi tarafından standı ziyaret eden tüm ziyaretçilere Euro normlarına uygun, ergonomik, ısı yalıtımlı ve ekonomik yeni Aluminance alüminyum pencere serilerinin yanı sıra yeni nesil kapı pencere serileri hakkında geniş kapsamlı bilgilendirme yapıldı. Birçok farklı uygulamaya göre tasarlanan Aluminance W55+ W65+ W75+ pencere sistemlerinin ve eko_sürme serisinin tanıtımı yapıldı. Zahit Alüminyum’un uzman satış ekibi ayrıca Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde, Zahit Alüminyum entegre tesislerinde üretilen ürünler hakkında geniş bilgiler verip, ürün broşür ve katalogları dağıttılar. Fuar süresince Zahit Alüminyum tanıtım filminin gösterimi gerçekleşti. 


Aluminance pencereler pek çok özelliği bir arada sunuyor 


Alüminyum Pencere Sistemleri birçok farklı pencere ve diğer elemanlar için profillerden, çok çeşitli açılış şekillerine kadar pek çok özelliği bir arada sunuyor. 45 mm’den başlayıp 75 mm derinliğe kadar ulaşan sistem çeşitliliğine sahip Aluminance sistemler, özel izolasyon bariyerlerinin kullanımı ile  yüksek İzolasyon  özelliği sunabiliyor. Çeşitli kasa profili derinliklerine göre değişik isimler ile anılan bu serinin en çok uygulanan izolasyonlu sistemlerini ise W55+  W65+ ve W75+ oluşturuyor. 


Aluminance kapılarda da farklı aksesuarlar ile yenilik yaratılıyor


Aluminance  kapılarda da zengin bir aksesuar çeşitliliği sunuluyor. Standart kapı  yanında son derece estetik görünüme sahip eşik profilleri ile yüksek izolasyon sağlanıyor. Ayrıca  gizli menteşeler, özellikle mimarlar ve nihai kullanıcıları estetik açıdan son derece memnun edici. Kapı kollarında ise tüm teknik ve estetik beklentileri karşılayacak bir çeşitlilik bulunuyor. Modern görünümlü son derece çekici ev giriş kapılarının yanı ek aksesuarlar ile uzaktan kumanda ve sadece tanımlanan kullanıcıları tanıyan, parmak izi ile açılıp kapanan sistemleri hayata geçirmeyi sağlıyor.Aluminance sistemler  yine farklılığını kanıtlıyor. Sistem yelpazesi içerisinde düz hatları ile net bir görünüm sunan doğramalar, modern alüminyum sistemlerinin tüm avantajlarını kullanarak dışa ve içe açılabilen kapı ve pencereler, yüksek ısı yalıtımı ile geleneksel ahşap görünümünü birleştiren pencereler, gizli kanat imkanı sağlayabilen  doğramalar, çift kanatlı pencere sistemi ile yüksek ses ve ısı yalıtımı taleplerine cevap veren ve kanatların içine jaluzi takılabilen doğramalar,  katlanır kapı ve pencereler, sürme sistemler bulunuyor. 


Aluminance; geniş açıklıklar, bol ışık ve birçok tasarım seçeneği gerektiren projelerde kullanılmak için tasarlanan sürme sistemler ve kullanıcıya özel tasarım yapılabilmesini sağlayan, iç mekanlarda kullanılan yalıtımsız sistemler ile son derecede yüksek kalitede, güvenli ve ekonomik çözümler sunuyor. 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://alpil.com.tr

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .